Ana Sayfa     ETA Bilgisayar Programları Bölümü     Teknik Hizmetler Bölümü     İletişim Formu Sayfası

 

  Güncel Bilgisayar Hizmetleri

 
     

      Güncel Haberler

Yeni Kurumlar Vergisi Beyannamesi ETA'da Hazır!  MUHASEBE 4 Modülünde EXE Yenilemesi Yapılması Gerekmektedir.

KDV2 ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannameleri yeni forma uyarlandı.

GEÇİCİ E-BEYANNAME YOLLAMADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR »»»

E-BEYANNAME ETA'DA HAZIR!

KDV 1 Tanımlarında Tevkifat İle İlgili Tanım Hazır ! »»»

BA, BS FORMLARININ YAPILMASI SAĞLANDI!

Enflasyon Muhasebesi ETA'da Hazır!!!  Enflasyon  ve Dövizli-Miktarlı Muhasebe Modülümüzün Özellikleri

Programlarımızda USB Yazıcıların kullanması...

 

      Giriş
Müşteri Özel Bölümüne Giriş
Kullanıcı Adı

Şifre
 

      Hizmetlerimiz

Bilgisayar Satışı
Bilgisayar Satışı ve Kurulumu, Mevcut Sistemin Yükseltilmesi "UPGRADE" İşlemi. OEM Parça ve Çevre Birimleri Satışı, Yedekleme Sistemleri Kurulumu


Bakım Anlaşması
ETA Ticari Programları Yıllık Bakım Anlaşması. Teknik Servis Hizmetleri Yıllık Bakım Anlaşması. Daha Hızlı Servis Olanağı ve Sistemin Düzenli Olarak Kontrol Edilmesi ile Daha Sorunsuz Bir Çalışma.


Network Kurulumu
Çok Kullanıcılı Sistemler için Yerel Ağ Kurulumu, Yapısal Kablolama, Wireless Ağ Kurulumu, Daha Güvenli ve Hızlı Network Trafiği.


ADSL ve Uzak Erişim
ADSL Modem Satışı, Kurulumu ile İşletmenizin Tüm Kullanıcıları ile Birlikte Daha Hızlı ve Güvenli İnternet Erişimi. Uzak Erişim ile Uzaktan Yardım Hizmetleri.


WEB Sitesi Hizmetleri
İşletmenizin Adına Ait Bir WEB Sitesi Oluşturma. ".com" ve ".com.tr" Alan Adı Kayıtları "REGISTER" ile Bulundurma "HOSTING" İşlemleri. Email Adresi Oluşturma.


 

  ENFLASYON MUHASEBESİ  
 
 • ENFLASYON MUHASEBESİ VE DÖVİZLİ / MİKTARLI MUHASEBE MODÜLÜMÜZÜN ÖZELLİKLERİ !

  TÜRÜNÜN EN KAPSAMLI VE KULLANIŞLI ÖRNEĞİ OLAN ENFLASYON MUHASEBESİ UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİNDEN BAZILARI :

  ENFLASYON MUHASEBESİ

 • Enflasyon Düzeltme İşlemleri Mevcut kanunlara göre enflasyon düzeltme işlemleri yapılabilmektedir. TEFE oranları, düzeltme katsayıları, ticari faiz oranları ve yeniden değerleme oranları düzeltme yapılacak yıllar için otomatik olarak program tarafından getirilmektedir.
 • Açılış Bilançosunun Muhasebe Modülünden Çekilebilmesi Muhasebe modülündeki açılış fişi otomatik olarak düzeltilecek bilanço olarak getirilebilir. Ayrıca istenilirse bu değerler manuel olarak da girilebilir veya değerler üzerinde değişiklik yapılabilir.
 • Parasal, Parasal Olmayan ve ROFM İçeren Kıymetler Kıymetlerin belirlenmesinde Parasal, Parasal olmayan ve ROFM içeren kıymetler program tarafından otomatik getirilir. İstenilirse parasal olmayan kıymetler açılış bilançosu ile otomatik karşılaştırılır ve buna göre parasal olmayan kıymetler tablosu oluşturulur.
 • Muhasebe Modülüyle Direkt Entegrasyon Yapılan düzeltme işlemlerinden oluşan fark fişleri direkt olarak muhasebe modülüne kayıt edilebilir.
 • Demirbaş Modülünden Bilgi Aktarılması Demirbaşlara ait düzeltme işlemleri yapılırken ETA: Demirbaş programındaki bilgiler otomatik olarak düzeltme ekranına getirilebilir. Bu ekranda bütün değerler kendiliğinden oluşur ve sadece kontrol edilir. Bunun dışında Demirbaş modülü kullanmayanlarda demirbaş bilgilerinden sadece alış tarihi , alış değeri ve birikmiş amortisman bilanço değerini girer. Diğer hesaplamalar program tarafından yapılır.
 • ROFM (Reel Olmayan Finansman Maliyeti) Hesaplamaları ROFM ( Reel olmayan finansman maliyeti) hesaplamaları mevzuata uygun olarak tesvik edilebilen (belgesi olan) ve tesvik edilemeyen (belgesi olmayan) olmak üzere program tarafından otomatik olarak yaptırılabilir.
 • Stokların Düzeltilmesi Stokların düzeltilmesinde seçenekli olarak düzeltme katsayısı ile, basit ortalamaya göre veya stok devir hızına göre düzeltme işlemleri yapılabilir.
 • Hesapların Sıfırlanması Bilançonun ÖZKAYNAKLAR grubunda yer alan hesapların sıfırlama işlem program tarafından otomatik yapılır. Buna ait muhasebe fişi de muhasebe modülüne kesilir.
 • Hesap Tasfiye İşlemleri Enflasyon düzeltme hesaplarının tasfiye işlemleri program tarafından yapılıp muhasebe fişi kesilir.
 • Döküm Alınması Yapılan düzeltme, sıfırlama ve tasfiye işlemlerinin dökümü alınabilir. Bu raporda hangi işlemler yapıldığı, hangilerinin yapılmadığı ve muhasebe fişlerinin kesilip kesilmediği program tarafından kontrol edilir.
 • Muhasebe Fiş Listesi, Yevmiye Defteri, Mizan ve Bilanço Basılması Yapılan düzeltme işlemleriyle ilgili olarak muhasebe fiş listesi, yevmiye defteri, mizan ve bilanço çıkartılır. Bilanço karşılaştırmalı olarak alınır. Düzeltme öncesi ve düzeltme sonrası değerler yan yana dökülür. İstenilirse sadece düzeltme farklarından oluşan bilanço da alınabilir.

  DÖVİZLİ MUHASEBE

 • ETA Döviz programından girilen günlük kurların kullanımı
 • Otomatik Döviz - TL çevrimi
 • Otomatik TL - Döviz çevrimi
 • Tüm raporların Döviz ve/veya TL cinsinden dökümü
 • Kur farkı fişi kesilmesi MİKTARLI MUHASEBE
 • Stok modülü olmadan miktarlı muhasebe imkanı
 • Tüm raporların miktarlarla beraber çekilmesi
 
    Top     
 

      İrtibat
Adresimiz:
1372 Sokak No:24 K.4 D.8  Alsancak - İZMİR

Telefonlarımız:
 232.489 44 15
 232.483 96 92

 

      Üyelik
Sizlere E-Mail ile Ulaşabilmemiz için Lütfen Doğru Bilgiler Giriniz.

Adınız Soyadınız

E-mail Adresiniz

Bulunduğunuz Şehir

 

      Yardım

SSK Aylık Prim ve Hizmet Belgesi Düzenlenmesi, EBildirge Hazırlanması ve Gönderilmesi Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Dizayn Dosyalarına Ulaşmak için Tıklayınız

 
     

Güncel Bilgisayar Hizmetleri  - 2004