Ana Sayfa     ETA Bilgisayar Programları Bölümü     Teknik Hizmetler Bölümü     İletişim Formu Sayfası

 

  Güncel Bilgisayar Hizmetleri

 
     

      Güncel Haberler

ETA PROGRAMLARI,

  ETA:SQL, ETA:V.8-SQL

  ETA V-7.9 VERSİYONLARINDA

  5921 NO’LU SOSYAL GÜVENLİK

  KANUNU İLE İLGİLİ DÜZENLEME

  YAPILDI

 

 V7.9 5210 SAYILI KANUN TEKNİK NOT

 

 ETA SQL 5210 SAYILI KANUN TEKNİK NOT

 

 

      Yardım

Özel Tanımlı Raporlar
Kapanış Fişinden Açılış Fişi Oluşturma
Makro Tanımları
Yedekleme İşlemleri
Hesap Aktarma
Inkjet Yazıcılar
Fiş Cambazı
Entegrasyon İşlemleri
Çeklerin Takasa Verilmesi
SSK Aylık Prim ve Hizmet Belgesi Düzenlenmesi
Dizayn Dosyaları
   ETA SQL  
 

 Titiz olduğu kadar zahmetli bir çalışmanın sonunda ETA:SQL ürün yelpazemizdeki ayrıcalıklı yerini aldı. ETA:SQL de diğer tüm ürünlerimiz gibi arkasına ETA'nın güvenilir adını, kalite damgasını ve benzersiz müşteri desteğini alıyor. ETA ismi zaten bu yeni ürünümüzün en büyük referansıdır. ETA:SQL'in teknik yapısı ve özellikleri bakımından müşterilerimizin ileri düzeyde ilgi ve destek talep etmesine hazırlıklıyız. Biz de bu talep beklentisiyle sunacağımız desteğin kalitesini ve verimini en yüksek standarda göre planladık. Müşterilerimizin satış öncesinden başlayarak yıllar boyu sürecek kullanım sürecinde her konuda yine arkasında olacağız.

 İyi bir ticari program paketi yaratmadaki bilgi ve tecrübemizi teknolojinin sunduğu en son olanaklarla buluşturmamız kaçınılmazdı. ETA:SQL'i diğer versiyonlarımızdan farklı kılan da işte bu teknolojinin mümkün kıldığı veritabanı platformudur. Diğer versiyonlarımızdan farklı olarak ETA:SQL gerek bayilerimiz, gerekse müşterilerimiz tarafından geliştirilmeye müsait bir yapıya sahiptir. ETA'nın muhasebe programları alanındaki tartışılmaz üstünlüğünün sağladığı sağlam altyapı, SQL teknolojisi sayesinde yeni bir seviyeye ulaşmaktadır.

 ETA:SQL versiyonumuzun içerdiği program modülleri temel anlamda diğer versiyonlarımızdaki modüllerin devamı niteliğindedir. Veritabanı özelliği ile bu modüllerin alışılmış işlemleri daha ileriye taşınmaktadır. Üstün raporlama özellikleri bu versiyonu müşterilerimizin hayal ettiği mükemmelliğe yaklaştırmaktadır. Aynı zamanda ETA'nın haklı ününü borçlu olduğu kullanım kolaylığı ve alışkanlık yaratan işlem mantığı SQL'e terfi etmeyi planlayan müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaktadır.

ETA'dan vazgeçemeyen müşterilerimiz yeni versiyonumuzun satır aralarında eski bir dostun tanıdık özelliklerine ek olarak yeni kolaylıklarla karşılaşacaklar. Ailemize yeni katılacak olan müşterilerimiz ise ETA'nın ticari uygulama konularına olan hakimiyetinden, sağlam program yapısından, rakipsiz entegrasyon özelliğinden ve yeni teknolojileri programlarına uyarlamadaki başarısından etkilenecekler.

ETA:SQL sizinle tanışmaya hazır, ya siz hazır mısınız ?

 


ETA:SQL TEKNİK ÖZELLİKLERİ

ETA:SQL FİYAT LİSTESİ

 

 
    Top     

      İrtibat
Adresimiz:
1372 Sokak No:24 K.4 D.8  Alsancak - İZMİR

Telefonlarımız:
 232.489 44 15 Pbx
 232.483 96 92

 

      Üyelik
Sizlere E-Mail ile Ulaşabilmemiz için Lütfen Doğru Bilgiler Giriniz.

Adınız Soyadınız

E-mail Adresiniz

Bulunduğunuz Şehir

 

      Yardım
Özel Gider İndirimi
Versiyon 7 Devir İşlemi
Versiyon 7 Yedekleme
Muhasebecilere Özel
Püf Noktalar
Kısayol Tuşları
 
     

Güncel Bilgisayar Hizmetleri  - 2004